Anti DevBlog

Pariodia blogowania, w konwencji psycho devbloga.

Archive for sierpień, 2006

Jak edukować nie szkodząc?

Bynajmniej nie jest to kolejny humorystyczny lub też tragikomiczny tekst dotyczący szanownego najwyższego, ministra pewnego dość sporego kraju w Europie.

Ten krótki tekst chciałbym poświęcić problemowi powstawania wszelakich stron, z poradami kursami etc. Pozwolę sobie zawęzić tematykę do web masteringu i systemów uniksowych, czyli tematów z którymi mam do czynienia dość długo i można powiedzieć, że liznąłem co nieco ich i nie tylko przez szybę. Rozumiem, że ludzi młodych szczególnie w okresie wakacyjnym napawa chęć zaistnienia w sieci jedni myślą o sławie inni o budowaniu swojego warsztatu czy doświadczenia, które pozwoliłoby im zdobyć pracę inni myślą, że sieć jest łatwym medium w której leży kasa do zgarnięcia, głównie na reklamach. Mało istotny jest powód ważne, że próbują. (Read the article)

Uroczystość rodzinna

Przedstawiam kolejny wpis, który konwencją odbiega od założeń absurdalności tego miejsca, jak tak dalej pójdzie to blog ten stanie się kolejnym normalnym i nudnawym, nabierze więc takich cech i takiego stylu których miał być przeciwieństwem, wręcz ironią…

Sprawa dotyczy wesela mojego brata, na którym świadkowałem, odbyło się ono w ok. 40 km od mojego miejsca zamieszkania, 4. i 5. sierpnia. Ogólnie impreza bardzo udana, w miłej atmosferze itp. (Read the article)

buy celexa online no prescription order viagra generic